Изборните листи в 9 МИР Кърджали

Последна промяна на 23 февруари 2017 в 16:55 2148 0

Снимка Район Кърджали

1.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ"
1. Ачо Киров Йорданов
2. Емил Асенов Асенов
3. Събина Маринова Газенова – Ангелова

2.ПП "Движение за радикална промяна Българската пролет”
1 Мирослав Димов Попов
2 Николай Тончев Кавръков
3 Ангел Генов Минчев

3.ПП ”ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ”
1.Руфат Нешат Ибрям
2.Гюро Севдалинов Илиев
3.Веселин Георгиев Ангелов

4.КП "НОВА РЕПУБЛИКА"
1. Радослав Иванов Милев
2. Агоп Киркор Узунбохосян
3. Елена Ташева Шукерска
4. Иван Петров Бамбалов
5. Атанас Николаев Атанасов
6. Велин Кръстев Стефанов
7. Стоян Георгиев Стоянов

5."КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ"
1. Николай Петров Минков
2. Цветанка Веселинова Костадинова
3. Андрей Иванов Андреевски
4. Симона Симеонова Сарова

6.ПП "ВОЛЯ"
1. Дилбер Ахмедова Вейсалова
2. Иван Стефанов Стефанов
3. Илия Максимов Митков
4. Светлана Николова Кунчева
5. Чавдар Миленов Енков

7.ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР“ – БДЦ

1. Борислав Георгиев Караиванов

8.КП  "АБВ-Движение 21“ 
1. Павел Стефанов Кралев
2. Любомир Цветанов Цветанов
3. Бойка Стайкова Арабаджиева
4. Делчо Милев Петков
5. Генади Андреев Андреев
6. Мюмюн Сабри Сюлейман
7. Денислав Валериев Орлов
8. Тонка Миткова Тодорова

9.ПП ”ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ”
1.Мустафа Сали Карадайъ
2.Хасан Азис Исмаил
3.Адлен Шукри Шевкед
4.Ерол Осман Мехмед
5.Альоша Исаев Синабов
6.Метин Байрамали Сали
7.Байрам Юзкан Байрам
8.Сейфи Сабри Мехмедали
9.Ахмед Мустафа Моллахасан
10.Валентина Любомирова Димитрова

10.КП „БСП за БЪЛГАРИЯ "
1. Александър Тихомиров Симов
2. Петя Димчева Михалевска
3. Георги Тончев Кючуков
4. Петър Димитров Петров
5. Костантина Илиева Солакова
6. Венелин Емилов Башев
7. Станимир Делчев Сталев
8. Марияна Делчева Ликова
9. Теодора Янчева Каракостова
10. Милко Петров Багдасаров

11.ПП "ГЕРБ"
1. Цвета Вълчева Караянчева
2. Спас Тянков Пасев
3. Дамян Стефанов Кьосев
4. Леман Хакъ Али
5. Венета Миткова Добрева
6. Васвие Васви Хасан
7. Николай Вълчев Маргаритов
8. Мехмед Сабахтин Хасан
9. Антония Красимирова Костова
10. Адам Драганов Персенски

12.ПП "Партия Зелените"
1 Васко Райчинов Йотов
2 Никола Танчев Николов

13.КП "Обединение ДОСТ”
1. Лютви Ахмед Местан
2. Шабанали Ахмед Дурмуш
3. Тасим Мюмюн Тасим
4. Михриджан Исмаил Изет
5. Хикмет Мехмед Сюлейман
6. Нефиде Исмет Наим
7. Исмаил Ибрахим Кьосеюмер
8. Фатме Али Ахмед
9. Беркант Хасан Ходжа
10. Неждет Хасанов Хабибов

14.ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"
1. Николай Красимиров Мирев

16.КП "ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ”
1. Пламен Иванов Даракчиев
2. Тома Георгиев Белев
3. Николай Янков Сиджимов

17.КП "ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“
1. Христо Евгениев Деянов
2. Георги Николов Чичев
3. Иван Дечков Зафиров
4. Ирина Ангелова Мухтарова
5. Христина Кралева Георгиева

18.КП "КОЙ – Българската левица и Зелена партия”
1 Васил Николов Попов
2 Сийка Чудомирова Найденова
3 Митко Кирилов Уручев

20.ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"
1.Лина Бойчинова Болчинова
2.Петко Николов Котов
3.Емил Емилов Иванов
4.Илия Георгиев Ранчев

21.КП „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“
1. Денислав Желев Генчев
2. Стоян Петков Георгиев
3. Нургюн Рамадан Мехмед
4. Михаела Михайлова Димитрова
5. Ирина Енева Минчева
6. Здравко Красимиров Кехайов
7. Десислава Пламенова Нейчева
8. Злати Здравков Карамфилов
9. Дарина Владимирова Павлова
10. Пламен Величков Кръстев

1. Васко Райчинов Йотов
2. Никола Танчев Николов

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !