Министър-председателят Бойко Борисов разпореди на министъра на енергетиката Теменужка Петкова след края на днешното правителствено заседание да разясни в Народното събрание, че студен резерв ще се ползва само от държавната ТЕЦ Марица Изток II, съобщи правителствената информационна служба.
„Сваляш студения резерв от тук насетне. Студен резерв, ако ни е необходимо – само държавната ТЕЦ Марица Изток II”, заяви премиерът Борисов в началото на днешното заседание на Министерския съвет.
Заседанието днес се провежда чрез видеовръзка заради обявените в понеделник два случая на служители с коронавирус в администрацията на Министерския съвет. Сградата е затворена за дезинфекция.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7005
4
22.07 2020 в 16:02
7006
3
22.07 2020 в 14:39
21509
2
22.07 2020 в 14:02
А) И досега не е трябвало да се плаща студен резерв на Доган.
Ами тогава кажи кой ще носи отговорност и ще възстанови вредите.
Б) Трябва си Догановия студен резерв, ама го махаме, заради общественото мнение.
Тогава значи не можеш да носиш отговорност за правилни, но непопулярни решения.
В) Не можеш да кажеш дали е А или Б.
Тогава за какво управление въобще говориш?
11774
1
22.07 2020 в 12:52
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци