

Сдружение „Журналисти за прозрачно управление“ призова ръководството на Народното събрание да разследва инцидента между репортера Лъчезар Лисицов и лидера на „Атака“ Волен Сидеров.
Лъчезар Лисицов е сред членовете на журналистическото сдружение, а председател на организацията е Иглика Горанова.
Категорично се обявяваме против клеветническата кампания, която Волен Сидеров и партия „Атака“ предприеха срещу нашия колега, след като той бе набит в стаята на парламентарната им група, обявиха от „Журналисти за прозрачно управление“.
Сдружение „Журналисти за прозрачно управление“ припомня, че лидерът на партия „Атака“ вече бе уличен в подбудителство към лъжесвидетелстване при инцидента на магистрала „Тракия“. Това не е първия случай, в който Волен Сидеров упражнява насилие върху журналисти, както чрез физически, така и чрез психологически тормоз, подчертават от сдружението.
Напомняме ви, че ако сега подминем с безразличие подобна постъпка от превръщането на България в антиутопия на Оруел ни дели само една крачка, пише в отвореното писмо на „Журналисти за прозрачно управление“.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16.01 2013 в 23:51
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
16.01 2013 в 21:49
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
16.01 2013 в 21:46
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
16.01 2013 в 21:23
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Южноамерикански чай е причина за 6-те трупа от Петрохан, смята Тодор Тодоров
Младеж наръга момиче с нож във врата
Защо България е защитила руския олигарх Искандер Махмудов, пита ген. Атанасов
ДБ с предложения за по-нисък дълг и 3% дефицит още тази година
Катастрофа край Владая взе жертва