Столична община въвежда временна организация на движението в събота заради мача ЦСКА - „Левски”. Вечното дерби е в 16 ч. на Националния стадион „Васил Левски”.
Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, както следва:
- от 08.00 часа до приключване на футболната среща на 19.10.2013 г. по алеите около Национален стадион „Васил Левски”;
- от 08.00 до 18.00 часа на 19.10.2013 г. на моста пред Национален стадион „Васил Левски”;
от 15.00 до 20.00 часа на 19.10.2013 г. само при необходимост и по преценка на ръководството на СДВР се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки, с изключение на автобусите на масовия градски транспорт по:
- ул. „Ген. Гурко” между бул. „Васил Левски” и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви”;
- бул. „Евлоги и Христо Георгиеви” между пл. „Орлов мост” и бул. „Черни връх”.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18.10 2013 в 19:38
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо