Мъж се удави в Поморие

27 August 2013 в 13:10 2272 0
Пристанището на Поморие. Снимка: БГНЕС (архив)
Пристанището на Поморие. Снимка: БГНЕС (архив)

54-годишен мъж от Поморие се е удавил на южния плаж в града, съобщи Областната дирекция на МВР - Бургас.

Мъжът бил на плаж със съпругата си в понеделник, по думите й той употребил алкохол, след което влязъл във водата от страната на лодките. След минути започнал да маха и да се дави. 

В морето влезли няколко мъже, които извадили помориеца от водата, като предприели действия по реанимиране, но не могли да го спасят. Трупът на мъжа е откаран в бургаската многопрофилна болница за аутопсия.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на