От 5 до 14 април в болницата „Централ хоспитал“ в Пловдив ще има „Седмица на отворените врати“ и всеки ще може безплатно да се консултира със специалист по неврология, съобщиха от лечебното заведение.
През пролетния сезон се обострят доста хронични заболявания на опорно-двигателния апарат и периферната нервната система. Това е резултат от промяната на климатичните условия, атмосферното налягане, продължителната липса на активни двигателни упражнения през есенно - зимния период. Затова от болницата са решили да предоставят възможност за безплатни прегледи по неврология на всеки, който си е записал предварително час.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен