МИНИСТЕРСТВО НА ТУРИЗМА - По поръчка на туристическото министерство група врачки, лечители и напористи хора, изневерили на медицинското си образование, изследваха морските ни курорти и обявиха, че бетонът, който ги е изградил, е зареден с положителна енергия и е извънредно лечебен.
Според изследователския екип бетонът по родното Черноморие влияе положително на дребни заболявания, но и на по-тежки като рак или хомосексуалност, защото структурата на молекулите е в общи линии почти като на православен кръст.
"Бетонът е само един от елементите, с които почиващия на Черно море български или чужд турист ще заздрави организма си. Отпадъчните води в морето пък подхранват порите на кожата с естествен компост, което е природосъобразно" - споделят апологетите на родния туризъм.
"Диарията, с която почти всички се сдобиват на морето, е природен начин организмът да се пречисти от токсини, черни магии и зли помисли" - допълва изследователският екип.
Дори най-непретенциозната почивка в български курорт водела огромни здравни ползи за човека и дори от Министерството на здравеопазването обмисляли да наложат запор на излизането на българи в чужбина през лятото, за да се стимулира здравето на населението.
zhelyo
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21.04 2015 в 06:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
16.04 2015 в 16:33
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
16.04 2015 в 10:06
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов