30-годишен психично болен мъж нападна двама 17-годишни младежи в Ловеч, съобщават от Областната дирекция на МВР в града.
Около 3 ч. в сряда е получен сигнал за сбиване в центъра на града. Изпратените на място екипи установили, че на мястото са двете момчета, които обяснили, че непознат мъж ги нападнал с нож и избягал.
Младежите са откарани за преглед, като след оказана медицинска помощ са освободени за домашно лечение с повърхностни порезни рани.
Нападателят е открит и задържан за 24 часа. По случая е заведена преписка, а по-късно с постановление на прокурор от Районната прокуратура в Ловеч мъжът е настанен за лечение в Държавната психиатрична болница.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2415
1
12.05 2023 в 10:43
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци