Намушкаха с нож 12-годишно дете в столично училище (допълнена)

По думи на директорката на училището, всичко се е случило за части от секундата - в голямото междучасие, на "шега".

OFFNews 21 October 2025 в 11:08 9672 9
Снимката е илюстративна.
Снимката е илюстративна.

12-годишно дете е намушкано в столичното училище 94 СУ "Димитър Страшимиров", в квартал "Христо Ботев", предаде Нова ТВ. 

Инцидентът е станал малко след 10:00 часа.

Осмокласникът, извършил е нападението, е бил с тежко семейно положение - неговият баща е починал, а грижи в оглеждането му са полагали баба му и дядо му.

Пострадалият ученик е с дълбока рана в областта на рамото. Линейка е пристигнала бързо на мястото на инцидента и е откарало детето в "Пирогов".

По думи на директорката на училището, всичко се е случило за части от секундата - в голямото междучасие, на "шега". Не е имало напрежение между двете деца, нито между техните семейства, пише bTV. 

И двете семейства са уведомени и са в училището.

Състоянието на пострадалото дете е било адекватно към момента, казва още директорката. 

Това е пореден случай на агресия между ученици в рамките на два дни. В неделя  намушкаха фатално 15-годишно момче в сърцето в столичен мол. То беше транспортирано до "Пирогов", където почина.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    17472

    9

    Zmee

    21.10 2025 в 17:47

    Трябва да се съобщава етноса на криминалните елементи, иначе излишно се драматизира.

    18546

    8

    Fro24

    21.10 2025 в 17:01

    Циганите са се активирали с ножовете!

    510

    7

    sandman

    21.10 2025 в 15:09

    Много ясно че няма да гласуваме бе питек. А ако гласуваме ще е за Феномена. И ще ви гледаме цирка в Блатото.

    хахаха

    1315

    6

    Mumko

    21.10 2025 в 14:04

    Квартал Христо Ботев. Квартала на кафявите. 12 годишен ходи с нож на училище.... Това е психологията на всеки мангал.

    24373

    5

    dolivo

    21.10 2025 в 14:03

    или тоталитарна диктатура (като комунизма), или религиозна индоктринация

    за по-обикновените хора няма друго решение.

    15925

    4

    bls

    21.10 2025 в 13:16

    Някой да ми обясни как точно на шега 8мокласник наръгва 5-токласник (там някъде) дълбоко в рамоот. .

    5

    3

    Far Rider

    21.10 2025 в 12:56

    Gavrilov, забрави да добавиш Мухобойко и другата пасмина, еврейските заговори, американската намеса, марсианската мафия, междукосмическия заговор срещу Задунайская губерния с цел да унищожат най-интелигентната, най-развитата и процъфтяваща страна в целия Космос и околоните села!

    -1243

    2

    Октим

    21.10 2025 в 12:20

    Оххх, да ви имам “шегите“ .... Зоологическа градина!!!

    1705

    1

    Gavrilov

    21.10 2025 в 12:19

    Ефектът “Шиши” в действие. Пак не гласувайте, щото ПП са неможачи. Е на̀ ви “можене”.
     
    X

    Българското оръжие за Украйна