12-годишно дете е намушкано в столичното училище 94 СУ "Димитър Страшимиров", в квартал "Христо Ботев", предаде Нова ТВ.
Инцидентът е станал малко след 10:00 часа.
Осмокласникът, извършил е нападението, е бил с тежко семейно положение - неговият баща е починал, а грижи в оглеждането му са полагали баба му и дядо му.
Пострадалият ученик е с дълбока рана в областта на рамото. Линейка е пристигнала бързо на мястото на инцидента и е откарало детето в "Пирогов".
По думи на директорката на училището, всичко се е случило за части от секундата - в голямото междучасие, на "шега". Не е имало напрежение между двете деца, нито между техните семейства, пише bTV.
И двете семейства са уведомени и са в училището.
Състоянието на пострадалото дете е било адекватно към момента, казва още директорката.
Това е пореден случай на агресия между ученици в рамките на два дни. В неделя намушкаха фатално 15-годишно момче в сърцето в столичен мол. То беше транспортирано до "Пирогов", където почина.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17472
9
21.10 2025 в 17:47
18546
8
21.10 2025 в 17:01
510
7
21.10 2025 в 15:09
хахаха
1315
6
21.10 2025 в 14:04
24373
5
21.10 2025 в 14:03
за по-обикновените хора няма друго решение.
15925
4
21.10 2025 в 13:16
5
3
21.10 2025 в 12:56
-1243
2
21.10 2025 в 12:20
1705
1
21.10 2025 в 12:19
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк