Най-сетне слагат колчета на опасния път София-Самоков

OFFNews 24 August 2023 в 12:10 2215 0
Снимката е илюстративна.

Снимка Архив

Снимката е илюстративна.

До три седмици се очаква да се поставят обезопасителни колчета на една от най-натоварените отсечки край столицата - пътят София - Самоков, съобщи БНТ.

Ограничителите ще са подобни на тези по Кресненското дефиле.

Причината е, че само от началото на 2023 г. в частта от пътя, обслужвана от София, са станали 58 катастрофи с материални щети. 18 са случаите със загинали или ранени. В пътния участък, обслужван от Самоков, са настъпили 10 произшествия.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира