Родители в Разлог се сбиха пред заведение заради забележка и шамар на 10-годишно дете.
Снощи около 22 ч. възрастен ударил шамар на детето, след като, според очевидци, то се опитало да открадне от хладилник със сладолед, предаде БНТ.
Малко след това пристигнали роднини на детето и започнали да се бият с клиенти на заведението. Около 30-40 души са участвали в масовия бой. Имало е счупени столове и маси.
Очевидци коментират, че момчето е опитвало да разбие хладилник със сладолед, намиращ се точно срещу сградата на общината. Клиент на заведението станал и му направил забележка, като не е ясно дали е имало и физическа намеса.
Малко по-късно момчето се върнало с около 30 свои роднини.
По първоначална информация петима души са потърсили спешна лекарска помощ. Направени са им шевове на главите и са освободени за домашно лечение.
Прокуратурата и полицията работят по изясняване на случая.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел