Бетонен къс от мост над Околовръстния път в София падна върху автомобил, разказва Нова телевизия.
Инцидентът като по чудо се разминал без жертви и пострадали.
Водачът на колата – Иван Стоянов, пътувал сам с кучето си по столичния булевард „България”, когато върху превозното средство се срутило парче от моста.
То счупило предното стъкло и смачкало капака на автомобила.
Първоначално Иван не подал сигнал в полицията, но по-късно размислил и се обадил в районното управление.
„Съоръжението е построено преди повече от 30 години и до момента не му е правен основен ремонт. Сега ще се вземат спешни мерки за обезопасяване на моста”, каза в инж. Васил Начевски от Дирекция „Транспортна инфраструктура” в Столичната община.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27272
7
17.02 2017 в 09:25
19351
5
17.02 2017 в 09:06
Еми ако беше моторист!!!!
Трябва незабавно да се изостава кенефа, турскияр кенеф наречен булгаристан, и да се бяга в нормална държава..
15925
3
17.02 2017 в 08:48
21509
2
17.02 2017 в 08:46
За един приятел питам.
19351
1
17.02 2017 в 08:39
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му