Огнян Ганчев донесе втория медал за отбора на България на Световното първенство за трансплантирани пациенти в Австралия. Бронзовото отличие му беше присъдено за резултата на 100 м бруст. За това съобщи другият ни участник на първенството и носител на златен медал Георги Пеев.
Огнян е с присадено сърце и е един от посланиците на каузата на донорството. Той е призьор в шампионатите за трансплантирани в Загреб, Вилнюс, Финландия, Аржентина, Уругвай, Италия.
Повече за него можете да прочетете тук: Огнян, който пази сърцето на Митко.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин