Полицията задържа 59-годишния затворник Младен Младенов, който избяга от болница в Пловдив, съобщава "Фокус".
Избягалият е бил намерен и задържан от служители на 3-то Районно управление в града. Мъжът е предаден на служители от затвора.
Младен Младенов избяга от Университетската болница „Св. Георги“ в Пловдив, в която е бил настанен за лечение, на 11 юли. Той е изтърпявал наказание от една година и шест месеца „лишаване от свобода“ за кражба при първоначален „общ“
режим в Затворническо общежитие от открит тип към Затвор - Пловдив, поради което и не е бил под постоянна
охрана в болницата.
Младенов е бил настанен в болницата на 9 юли. Това е поредният избягал затворник през последните месеци.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14000
1
14.07 2018 в 12:56
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск