

Досъдебно производство е образувано за пожара в католическата църква в Белене, съобщиха от прокуратурата в Плевен.
Според кмета Милен Дулев, няма данни за умишлен палеж.
За инцидента беше широко разгласено в социалните мрежи, тъй като с католическата църква и напускането на отец Паоло Кортези се свързва проблемът със сирийско семейство, неприето от местната община.
От енорията с доброволни средства възстановяват опушените стени. Изгорели са няколко рамкирани снимки и рисунки, каза кметът Милен Дулев и уточни:
Пожарът не е умишлен, от свещите е тръгнало. Помещението в момента вече е маркирано.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
42249
3
03.04 2017 в 13:45
Точно за тва падретата изтеглиха пияния хлебар. За да възстановят равновесието и справедливостта. Да не ги излага това... същество повече в България.
И между католиците има умни хора.
Тръмп обяви, че Зеленски е готов да се откаже от Крим
Тръмп е най-ниско одобряваният президент за последните 70 години
Рекорден скок от края на Студената война: Разходите за отбрана в света през 2024 г. достигат 2,7 трилиона долара
Христо Иванов е избран за член на Националния съвет на ''Да, България'' с най-много гласове
Тръмп е най-ниско одобряваният президент за последните 70 години
Метрото ми е като дете, никога няма да тръгна срещу него, заяви Стоян Братоев
Тръмп обяви, че Зеленски е готов да се откаже от Крим