Бившият шофьор на МВР-болница Орлин Гигов, който миналата седмица беше осъден за побоя на една от много си жертви, беше оставен в ареста от Софийския градски съд - този път заради обиди към полицаи в столичен хотел.
Гигов беше задържан на 23 март около полунощ след подаден сигнал на тел. 112 за викове и шум в хотелска стая. Пристигналите на място екипи открили нож и кръв, а Гигов е оказал яростна съпротива при задържането и е обиждал служителите на МВР.
Заради грубото отношение и факта, че се е съпротивлявал, съдът реши да го остави в ареста.
Решението е окончателно.
Още по темата
Насилникът Орлин Гигов отново задържан, обиждал полицаи в хотел
Орлин Гигов с условна присъда за побоя на една от жертвите си
На свобода ли е Орлин Гигов? Мълчание от Софийския районен съд и от прокуратурата
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
21929
1
30.03 2023 в 17:57
Насилие с рецидив, издадена присъда - на свобода.
Напсувал полицай - в какамунгата.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци