Говорителят на руското външно министерство Мария Захарова обяви, че е притеснена от това, което администрацията на настоящия американски президент Барак Обама може да направи през последните дни до края на мандата.
Новият президент Доналд Тръмп ще встъпи в длъжност на 20 януари.
"Всеки ден чета новини от Вашингтон: нови санкции срещу Русия, ракети от ПЗРК за сирийските главорези, съвсем безсмислени, но вредни действия по всички направления на външната политика. Бог е създал света за седем дни. Администрацията на Обама има с два дни повече, за да го разруши", написа Захарова на страницата си във Фейсбук.
В понеделник финансовото министерство на САЩ въведе нови санкции срещу петима руски граждани, което беше определено от Кремъл като нова стъпка във влошаването на отношенията между двете страни.
В последните дни на миналата година пък администрацията на САЩ въведе санкции срещу девет руски учреждения и физически лица, в това число военното разузнаване и ФСБ след обвиненията в намеса в президентските избори.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35235
18
12.01 2017 в 16:38
Поздрав!
69999
17
12.01 2017 в 15:34
Еййййй.....НАЙ-ПОСЛЕ си призна, че беше необосновано груб......чак на 10 коментар:)
69999
16
12.01 2017 в 15:32
Но все пак имаме допирни точки за женска красота, явно и на двамата ни харесва Диана Маркова,а това е все пак НЕЩО;)
Апропо, явно не следиш “Ленка“ отдавна, тя/ТОЙ всъщност няма проблем с граматиката и правописа, просто това е “Ленка стайл";)
На мен всъщност ми допада стила и особеното чувство за хумор на “Ленка“, това беше и причината да преотстъпя моята книга ТОЧНО на човека пишещ с ник “Ленка“;)
35235
15
12.01 2017 в 13:16
Поздрав!
35235
14
12.01 2017 в 13:14
Сега за Кремъл. М.Захарова, Песков и иже с ними по служба са образ и подобие на Кремъл - не монументално, де - та не виждам за съм сбъркал.
За закъснението - моля за прошка! Късно отворих темата отново, а не от пренебрежение.
Поздрав!
69999
11
11.01 2017 в 16:39
Не е ли ПРЕКРАСНА.......въпреки всичко!?!
69999
10
11.01 2017 в 16:35
35235
9
11.01 2017 в 15:38
Поздрав!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие