Американският президент Доналд Тръмп обяви, че е имал "много продуктивен" телефонен разговор с руския си колега Владимир Путин, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
По-рано стана ясно, че двамата са разговаряли в рамките на повече от час.
В Туитър Тръмп обясни, че с Путин са обсъдили различни въпроси - от Северна Корея, Украйна и Венецуела през търговията до ядрените оръжия.
Обсъдихме и "руската измислица", каза той, визирайки разследванията за намеса на Русия в президентските избори в Съединените щати през 2016 г.
"Имах дълъг и много добър разговор с президента на Русия Путин. Както винаги съм казвал, много преди началото на лова на вещици (разследването за сговор между предизборния щаб на Тръмп и Русия), да се разбираме с Русия, Китай и всички други е добро, а не лошо нещо", написа още в Туитър Тръмп.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Президентът за спирането на помощта за Украйна: Първо е нашата сигурност, нямаме излишно оръжие
Иран затваря Ормузкия проток до второ нареждане, Тръмп плаши с ''много здрав'' удар още тази вечер
Външният ни министър: С Муцунски аз говоря на български, разбираме се чудесно
Иран затваря Ормузкия проток до второ нареждане, Тръмп плаши с ''много здрав'' удар още тази вечер