Обама посреща Тръмп в Белия дом

OFFNews 10 November 2016 в 08:03 7706 16
Обама посреща Тръмп в Белия дом

Американският президент Барак Обама ще се срещне с наследника си Доналд Тръмп в Овалния кабинет за разговори, които трябва да осигурят плавното предаване на властта. По същото време среща ще имат и настоящата и бъдещата Първа дама на САЩ Мишел Обама и Мелания Тръмп.

В същото време хиляди демонстранти изпълниха улиците в няколко града в знак на протест срещу избирането на Тръмп за президент на САЩ.

Снимка: Reuters

Тръмп ще стане 45-ият американски президент след победата си над Хилъри Клинтън.

Обама, който по-рано определи Тръмп като "неподходящ" за поста и водеше кампания срещу него, призова всички американци да приемат резултатите от изборите във вторник.

Победената Клинтън също призова на Тръмп да бъде даден шанс за управлява.

Въпреки техните призиви по улиците в Ню Йорк, Чикаго, Портланд, Орегон, Филаделфия, Сан Франциско има протестиращи.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    69999

    8

    Red or Dead

    10.11 2016 в 10:13

    Професоре,виждам разлайваш булонките...рано,рано...:-) :-) :-)

    БЕЗЦЕННО....от злоба и отчаяние,сън не ги лови..:-) :-) :-)
    А най-хубавото.....тепърва предстои....дано имат лубриканти..
     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото