Американският президент Барак Обама ще се срещне с наследника си Доналд Тръмп в Овалния кабинет за разговори, които трябва да осигурят плавното предаване на властта. По същото време среща ще имат и настоящата и бъдещата Първа дама на САЩ Мишел Обама и Мелания Тръмп.
В същото време хиляди демонстранти изпълниха улиците в няколко града в знак на протест срещу избирането на Тръмп за президент на САЩ.

Снимка: Reuters
Тръмп ще стане 45-ият американски президент след победата си над Хилъри Клинтън.
Обама, който по-рано определи Тръмп като "неподходящ" за поста и водеше кампания срещу него, призова всички американци да приемат резултатите от изборите във вторник.
Победената Клинтън също призова на Тръмп да бъде даден шанс за управлява.
Въпреки техните призиви по улиците в Ню Йорк, Чикаго, Портланд, Орегон, Филаделфия, Сан Франциско има протестиращи.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
8
10.11 2016 в 10:13
БЕЗЦЕННО....от злоба и отчаяние,сън не ги лови..:-) :-) :-)
А най-хубавото.....тепърва предстои....дано имат лубриканти..
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Новая газета: Патриарх Даниил е агент на Москва, Радев - лобист на Лукойл
Ивелин Михайлов с план Б за Исторически парк: Сменя посоката от култура към пари
Започва проверка замърсена ли е водата на Шофьорския плаж във Варна
Започва избор на новата антикорупционна комисия