Играч на Pokemon Gо застрелян в Сан Франциско

OFFNews 08 August 2016 в 13:20 4018 2
Играч на Pokemon Gо застрелян в Сан Франциско

20-годишен мъж е бил застрелян докато играе Pokemon Go в Сан Франциско, САЩ, предава  "Гардиън".

Калвин Райли е играел заедно със свой приятел, когато непознат се приближил и го застрелял.

"Доколкото знаем е нямало конфронтация. Не са разменили думи. Били е просто безсмислено, приближил се е, стрелял в гърба и избягал без причина", разказва семеен приятел на убития.

Разследващите предполагат, че има свидетели, тъй като мястото на инцидента е често посещавано. Не са ясни мотивите за престъплението. Убиецът не е откраднал нищо от Райли.  

Играта доби огромна популярност, но и предизвика редица опасности, тъй като често кара хората да поемат рискове, за да заловят въображаемите създания. 


Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    19207

    2

    Shoshon

    08.08 2016 в 16:55

    Може някой покемон да си отмъщава, че са го ударли с топка в главата.

    19501

    1

    Kostadin Stefanoff

    08.08 2016 в 16:18

    "...и збягал без причина..." не е избягал без причина, застрелял е човек, и е избягал за да не го хванат...ъх
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира