Един от мъжете от "Ислямска държава", които се взривиха на летище "Завентем" в Брюксел на 22 март, е работил като чистач в Европейския парламент, съобщиха оттам, цитирани от БТА.
От ЕП не казват кой от терористите е това, но той е служил към институцията през 2009 и 2010 г. за по един месец лятото.
Той е бил нает от фирма за почистване, с която Европейския парламент е имала договор. Фирмата предварително се уверила, че той няма досие на престъпник.
Припомняме ви, че на 22 март в следствие на самоубийствените взривове в белгийската столица десетки души загубиха живота си, а стотици бяха ранени.
Терористичната организация "Ислямска държава" пое отговорност за атентатите.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.04 2016 в 10:16
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Който взел - взел! Но вече строго ще контролираме, обеща Шишков
Който взел - взел! Но вече строго ще контролираме, обеща Шишков
Външният министър: България не просто ще участва в ЕС и НАТО, а ще допринася за стабилността и единството им
Радев предлага на НС да разреши разполагането на 8 US самолета в 'Безмер'
US самолетите: ПП пита Радев къде са американските визи, ДБ настоява за КСНС