Прекратяват контрола на Лудогорец заради лош терен

Васил Георгиев 25 януари 2012 в 15:33 280 0

Лудогорец
Лудогорец
Контролата между лидера в "А" футболната ни група след есенния полусезон Лудогорец (Разград) и третодивизионния Пирин (Разлог) бе прекратена след час игра заради лош терен. След около час игра, при резултат 4:0 за Лудогорец мачът бе прекратен, след като есдно от новите попълнения на отбора от Разград, Витиня получи сериозна травма заради ужасяващия терен на стадиона във Вълково. Мачът трябваше да се играе в Сандански, където Лудогорец е на подготовка, но заради лошото време бе преместен във Вълково. Първите си минути с екипа на тима от Разград записа новопривлеченият черногорец Кашчелан. Той се пояуви на почивката. Марселиньо се отчете с две попадения, по едно добавиха капитанът Гъргоров и Кешада прреди срещата дза бъде прекратена.