Лудогорец вкара шест на втородивизионен тим

Васил Георгиев 24 януари 2012 в 16:15 1229 0

Лудогорец
Лудогорец
Лидерът в "А" група след есенния полусезон на футболното първенство Лудогорец (Разград) победи с 6:0 втородивизионния Пирин (Гоце Делчев) с 6:0 в контрола, играна в Сандански. За момчетата на треньора Ивайло Петев това бе втора проверка от началото на подготовката, след като преди седмица Лудогорец победи с 3:0 Септември (Симитли) с 3:0. През първата част паднаха две попадения. Проектонационалът Михаил Александров откри резултата в 16-ата минута, а в 38-ата капитанът Емил Гъргоров бе точен за 2:0. Малко преди това той удари и греда. На почивката треньорският щаб на Лудогорец подмени почти целия тим. Още в 48-ата минута един от нововлезлите - Марселиньо реализира за 3:0, а в 77-ата минута юношата на Левски Атанас Фиданин си забоде автогол за 4:0 за Лудогорец. Пет минути преди края Димо Бакалов, който бе на терена цял мач, реализира петото попадение, а с втория си гол в мача в самия край на двубоя Марселиньо оформи крайното 6:0.