Уволненият от вътрешния министър Бъчварова шеф на благоевградската полиция Росен Танушев ще бъде назначен като началник на полицейски отдел в София, съобщава "Струма".
Поисканата и получената оставка на Танушев дойде след като в Благоевград арестуваха шефа на "Агромах" Методи Бачев и журналист от от сайта Pirinsko.com заради разпространеното клипче, в което бизнесменът произнася думите "Кметът на Симитли е е**л Бойко Борисов".
Бачев бил арестуван и разследван за хулиганска проява с произнасянето на тези думи, а журналистът е писал обяснения за клипа и откъде го има.
Със заповед на вътрешния министър Бъчварова Танушев ще бъде назначен като началник отдел в дирекция Национална служба полиция.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
23899
8
04.09 2016 в 15:06
25374
7
04.09 2016 в 11:45
27668
5
03.09 2016 в 21:05
17739
4
03.09 2016 в 16:09
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му