Правителството обмисля създаване на център за утилизация на боеприпаси.
Със свое решение от днес кабинетът ще сформира междуведомствена работна група, която да извърши анализ на действащата нормативна уредба, регламентираща условията и реда за осъществяване на комплекса от дейности, извършвани с боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия, съобщават от пресслужбата на МС.
Целта е да се набележат възможностите за оптимизиране нормативната база.
Ще се извърши и анализ на необходимостта, условията и възможностите за създаване, финансиране и функциониране на Център за утилизация на боеприпаси в Република България.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец