Уволнението на Мая Илиева - вдъхновителката на протеста на медицинските специалисти, е недвусмислен знак и опит за сплашване и саморазправа към всички, които дръзват да отстояват правата си.
Ще продължа с всички законни средства да подкрепям както Мая, така и колегите ѝ, в абсолютно справедливите им искания, написа омбудсманът Мая Манолова по повод уволнението на Илиева.
И като човек, и като приятел, и като омбудсман не мога да приема абсолютно съчинените, съшити с бели конци мотиви, с които това е направено. На всеки е ясно, че става въпрос за грозна саморазправа с Мая, категорична е Манолова.
Мая Илиева е била уволнена дисциплинарно Acibadem City Clinic Болница Токуда.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен