С президента Румен Радев не се чуваме, явно нямаме нужда сега един от друг, каза БСП депутатът Стефан Данаилов в интервю за бТВ.
Известният актьор оглавяваше инициативния комитет за кандидатурата на Радев и по думите му е помагал и на други кандидатури, но досега не се е случвало „да се забравим в първите 20 дни”.
"Не съм суетен да чакам благодарности, той просто е такъв характер", добави актьорът.
По думите му на „Позитано” има недоволни, че президентът се е „еманципирал” от левицата.
„То е добре да се еманципираш, но докъде. Някои негови ходове не бяха много правилни. С кабинета служебния не беше правилен ходът, не всички бяха успешни. Но той има свои съветници”, добави той.
Данаилов добави, че хората искат Радев, но „той колко иска не знам.”
БСП депутатът в момента пишел книга. Сменял много варианти за начало и работел върху това кое да разкаже и кое да премълчи.
„Ако трябва да разтворя всичко в книгата ще има съд”, каза той.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17915
6
10.07 2017 в 12:16
13985
3
09.07 2017 в 20:49
35235
2
09.07 2017 в 15:17
"С кабинета служебния не беше правилен ходът, не всички бяха успешни."??? Кво?
Поздрав!
69999
1
09.07 2017 в 12:13
Ейййййй.....туй “независимите СМИ“ много ви пречи тоз пусти ГЕНЕРАЛ, НАИСТИНА разкатава фамилийката на тези които осигуряват “независимостта“ ви......тез пусти таралясници Ф16 докато не ни ги нахендрят, бял ден няма да видим......хахахааааа
Апропо, вие за сметка на това НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИТЕ нищожеството което сквернеше Президенството.....не ли.....
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата