Кабинетът Борисов 3 ще има същата структура като второто правителство начело с Бойко Борисов.
За това са се договорили на днешните преговори в парламента ГЕРБ и Обединените патриоти, научи OFFNews. Новото правителство ще има 4-ма вицепремиери и 17 министри.
Решенията в коалицията ще се взимат с консенсус. Още отсега обаче са се оформили няколко точки, по които партньорите нямат съгласие. Сред тях е и мажоритарният вот, срещу който ВМРО е категорично против.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
3
21.04 2017 в 22:14
13959
2
21.04 2017 в 19:10
48260
1
21.04 2017 в 16:14
Пък после който иска да разправя как тия били "различини" от блатото на крадливото мадридско мекере и сатанишката "3-5-8"!
След първа серия "реформаторите на боко" сега ще гледаме втория кавър "патриотите на боко" и евентуално после "прощай боко". Ама не е сигурно.
Тоя Сретан... тоя Сретан... не излезе сериозен човек, ей!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел