Тяло на мъж, който е починал тази сутрин, беше оставено безпризорно от органите на реда по средата на един от най-оживените тротоари в София, съобщи репортер на OFFNews.
Тялото, което се намираше в непосредствена близост до сградата на Министерството на здравеопазването, беше покрито с одеало, докато дойде линейка. В близост имаше полицейски патрул с двама полицаи. Зоната около тялото обаче не беше отцепена.
Полицаите отказаха да коментират случващото и вместо това отговориха, че човекът "положително е добре" и "проблем няма".
Случайни минувачи коментираха, че всъщност човекът е починал внезапно и полицията работи по случая.
От СДВР София потвърдиха, че вече е постъпил сигнал по случая и няма данни за престъпление.
Редакцията на OFFNews разполага със снимков материал, който обаче няма да публикуваме от съпричастност към близките.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20.06 2014 в 13:04
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други