Нова трамвайна линия №15 тръгва от днес, съобщиха от Центъра за градска мобилност.
Тя е с маршрут (в посока метростанция „Витоша“): от обръщателното колело „Бъкстон“ по бул. „Цар Борис III“, бул. „Ген. Тотлебен“, площад „Руски паметник“, бул. „Македония“, ул. „Алабин“, ул. „Граф Игнатиев“, бул. „Христо Смирненски“, площад „Журналист“, по маршрута на трамвайна линия № 10 през Борова гора, Семинарията, бул. „Джеймс Баучер“ и по бул. „Черни връх“ до метростанция „Витоша“ (крайна станция на трамвайна линия № 10).
Мотрисите ще спират на всички съществуващи трамвайни спирки.
Намаляват се интервалите на движение и разписанията на ТМ 4,8,10,12 и 18, уточняват от ЦГМ.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3205
1
08.05 2024 в 16:12
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци