“Топлофикация София” започва да спира парното в столицата от понеделник - 27 април, съобщиха от дружеството.
Според прогнозата на НИМХ към БАН се очаква трайно затопляне на времето. Спирането на парното бе отложено заради застудяването през настоящата седмица. При желание от страна на клиентите, отоплението в отделни сгради може да остане включено. За тази цел е необходимо да има решение на общото събрание на етажната собственост. На основание на това решение упълномощено лице подава заявление в обслужващия топлорайон. Компанията е задължена да предоставя на клиентите си топлинна енергия за отопление от 1 октомври до 30 април.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец