След катастрофата: Княгиня Калина яла кисело мляко от глад, не заради 1,5 промила алкохол

OFFNews 21 August 2023 в 16:14 11516 13
Княгиня Калина и съпругът й Китин Муньос

Снимка kingsimeon.bg

Княгиня Калина и съпругът й Китин Муньос

Калина Сакскобургготска била гладна, затова служителката в "Царска Бистрица", която я придружава и по време на катастрофата в Боровец, й купила една кофичка кисело мляко. 

Така Величка Петрова обясни по Нова тв защо е донесла на пияната княгиня кисело мляко, след като тя блъсна бариера на паркинга пред хотел, а след това се установи, че пробата й за алкохол е над 1,5. За проба за наркотици и резултат от нея МВР не съобщава. 

Петрова коментира думите на наемателя на хотела, на чийто паркинг стана сблъсъка на Сакскобургготска с бариерата, че на княгинята са носени между 6-8 кисели млека, за да повлияят на концентрацията на алкохол. 

Петрова заяви, че е занесла „само едно мляко, защото Калина била гладна”. „Представяте ли си кой би изял 6-8 кисели млека. Особено тя, която е 40-50 килограма”, посочи служителката в „Царска Бистрица”.

„Занесох едно мляко, защото беше гладна”, допълни Петрова, като уточни, че за първи път чува, че по този начин може да се промени резултат от проба за алкохол. 

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Кога ще свърши войната? Фронтова линия с Камен Невенкин