Димитър Желязков, по-известен като Митьо Очите, е изписан днес от болницата, в която се лекува.
Желязков беше тежко прострелян в Слънчев бряг, лекува се в Бургас, след което беше преместен в софийската болница "Софиямед".
Два месеца лечение там и днес Очите е изписан в добро състояние.
По време на престоя си за лечение Желязков претърпя успешна ендоскопска операция на уретер, като проходимостта му бе възстановена чрез поставянето на силиконова протеза.
Проведена му са и допълнителни терапии за възстановяване на травмите, предизвикани от огнестрелните наранявания.
На криминалния бос са извършени и много рехабилитации.
Желязков е изписан в подобрено общо здравословно състояние, като му предстои да проведе допълнително лечение в рехабилитационен център, съобщават от болницата.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24551
5
19.08 2016 в 18:23
35598
4
19.08 2016 в 17:24
умирам за тоз род вълнения и "новини"
съд!
18283
3
19.08 2016 в 16:59
някой много бди над него ...
17866
2
19.08 2016 в 13:51
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други