Правителството отпусна 10 392 879 лева за ремонт на училищни сгради и бази за учебна практика.
Парите ще отидат за ремонт само на държавни училища, а не и общински, подчинени на министерствата на образованието, земеделието и културата.
Парите се осигуряват по Национална програма „Модернизация на материалната база в училище”.
С тях ще се ремонтират учебни работилници, лаборатории и други бази за практическо обучение. Ще се извършват дейности по енергийна ефективност, ремонт на учебни стаи, стаи в общежития, покриви, отоплителни и ВиК-системи, санитарни възли и коридори.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец