Пътниците с дългосрочни абонаменти за обществения транспорт вече ще могат да добавят към тях допълнителна карта за всички нощни линии, съобщи ЦГМ.
Възможността ще важи за линии N1, N2, N3 и N4.
Цената на допълнителната нощна карта е 3 € на месец и 30 € на година
Важно условие обаче е, че периодът на нощната карта трябва да съвпада напълно с периода на основната карта за дневния транспорт.
Ако вече имате годишна карта, чиято валидност е започнала, не можете да добавите допълнителен нощен абонамент. Годишната карта е с включен нощен транспорт и не Ви е необходима допълнителна карта за нощните линии, уточняват от ЦГМ.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел