От тази нощ се възстановява нощното миене и дезинфекция на улиците в Пловдив. То ще започва в 01:00 ч., а не в 06:00 ч.,както беше досега. Причината е по-интензивното движение в града, съобщават от общинското предприятие "Чистота".
От 06:00 часа ще продължи съботното и неделното миене в кварталите „Столипиново” и „Шекер махала”.
Пловдивските улици ще се дезинфекцират и в предстоящите празнични дни. Екипите няма да почиват на 1 и 6 май, а ще работят по утвърдения график.
По график продължава и дезинфекцията на 4100 контейнера за смесен битов отпадък в шестте района на града.
Всеки ден се обработват и над 400 заслона на автобусните спирки и пространствата около тях, посочват още от общинско предприятие "Чистота" .
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен