Бетонна отломка се стовари върху автомобил в София в час пик

OFFNews 04 January 2024 в 20:30 5590 0
отломка

Снимка бТВ

Падналият бетон.

Бетонна отломка от моста на бул. "Цариградско шосе" при Четвърти километър в София се откъсна, падна и проби предното стъкло на кола в движение. Пострадали няма.

Инцидентът е станал в час пик. Мъжът в автомобила пътувал от кв. "Младост" към центъра, когато бетонът паднал върху колата, съобщи бТВ.

За щастие отломката се стоварила върху седалката до него, която била празна.

В автомобила е имало и друг пътник, но той бил на задната седалка.

От Службата за аварийна помощ и превенция към Столичната община са на мястото на инцидента, за да обрушат моста.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026