Полицията в Шумен откри извършителя на телефонна заплаха за бомба в търговски център в града. След проверка, следите ги отвели до 11-годишен ученик от Шумен.
Вчера в 12.10 часа в оперативната дежурна част на ОД на МВР-Шумен е получен сигнал от Районен център 112 Варна, че на спешния телефон се обадило дете, което съобщило, че в търговския комплекс има бомба. Младежът решил да си направи шега, докато бил със свои приятели.
По случая се извършва проверка от служители на Районно поделение „Полиция” Шумен, като материалите по нея ще бъдат изпратени на Районна прокурутура Шумен с мнение за предаване на Местна комисия за борба с противообществените прояви при малолетни и непълнолетни.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец