Внезапно тази сутрин е починал победителят от Биг Брадър 2 - Мирослав Георгиев (Миро). Той си отиде едва на 40-годишна възраст. Тъжната вест съобщи тв водещият Ники Кънчев.
Не се съобщава причината за смъртта му.
"Гадно, ужасно и тъпо. Смъртта отнесe и Миро от втория сезон на Big Brother", написа Кънчев във фейсбук профила си.
"Оставя Давид и Катето сами! Сбогом, момчето!", добавя той.
Миро е баща на 4-годишния Давид от половинката си Екатерина Дюлгерова.
Мирослав Георгиев участваше в риалити шоуто с тогавашната си съпруга Елена, с която се разделиха малко след края на предаването.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин