Ще има нова трилогия на 'Междузвездни войни'

OFFNews 10 November 2017 в 07:46 9905 3
Ще има нова трилогия на 'Междузвездни войни'

Космическата сага „Междузвездни войни” ще бъде продължена с нова трилогия. 

Трилогията е възложена на 43-годишния режисьор Райън Джонсън, който е създател и на предстоящия Епизод VIII от сагата „Последните джедаи”, обявиха от компанията „Уолт Дисни”. Познатите досега сюжетни линии, създадени от режисьора Джордж Лукас, ще бъдат значително разширени.

Джонсън възнамерява да въведе нови герои и неизследвани досега части от далечната галактика, надхвърляйки рамките на историите на главния герой Люк Скайуокър.

Първо обаче се очаква Епизод IX от сегашната сага, планиран за 2019 г. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    29321

    3

    Стефан

    11.11 2017 в 23:07

    Нерони, не се излагай, ще гориш в Ада! Не виждам бурното ти настояване за джедаи - лесбийки, содомити, и педофили!
    А според мене е срамота, да няма и канибали, както и полуидиоти - президенти на галактики.

    22193

    2

    SC

    11.11 2017 в 17:41

    Всеки може да направи втора цедка филми, но само „Дисни“ умеят да правят трета, четвърта и т.н. Поне докато се продава.
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира