Destruction идват в София на 1 февруари

OFFNews 22 November 2016 в 12:45 3139 0
Destruction идват в София на 1 февруари

Култовата банда Destruction ще забие в София на 1 февруари 2017, съобщават организаторите от BGTSC.

С Destruction ще свирят и бразилките Nervosa. Концертът ще бъде в Mixtape5 от 19 часа.

Билети за шоуто може да откриете в мрежата на Eventim на цена от 35 лева.

Ако има останали пропуски в деня на събитието, те ще са на цена от 45 лева.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша