Легендарният китарист на Bon Jovi Ричи Самбора няма да свири на концерта в София на 14 май, пише на сайта си радио Z-Rock.
Турнето "Because We Can" продължава без него, става ясно от съобщение на китариста в Туитър.
Той пише, че мотивът му е личен.
"Благодаря за загрижеността ви. Чувствам се страхотно! Въпросът е личен, но искам да знаете, че обичам групата и вас, феновете!", пише той на 4 май.
Джон Бон Джоуви отрече слуховете, че причина за отсъствието на Самбора е спор за пари. Братът на Джон Матю заяви, че Ричи Самбора ще се върне на сцената в средата на лятото, пише още Z-Rock.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец