Всички листи за 3 МИР Варна

OFFNews Последна промяна на 21 февруари 2017 в 16:11 3825 0

Район Варна

1.ПП„ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПОСТАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“ 
1 ЖИВКО АНДРЕЕВ ШИДЕРОВ
2 КРАСЕН МИТКОВ МАРИНОВ
3 ДИМИТЪР ХРИСТОВ ДОБРЕВ
4 МИТКО МИНКОВ ЯНАКИЕВ
5 НИКОЛА КРЪСТЕВ НЕДЯЛКОВ
6 ИБРЯМ ЯШАР НЕДЖИБ
7 МЕХМЕД САЛИ САЛИ
8 МЕХМЕД МЕХМЕД МЕХМЕД
9 АНГЕЛ СТОЙЧЕВ АНДОНОВ
10 КЕМАЛ ОРХАН ХЮСЕИН
11 МАРИН МАНЧЕВ МАРИНОВ
12 ЕМИЛИЯ МАНЧЕВА КИРЧЕВА
13 ГАЛИНА КРЪСТЕВА БОНЧЕВА

2.ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“
1 Марин Славчев Черкезов
2 Александър Николов Цариградски
3 Светлана Иванова Бончева
4 Георги Димитров Димов

3. ПП „ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“
1 Анатоли Георгиев Георгиев
2 Филчо Стилиянов Ставрев
3 Венан Ниязиев Шакиров
4 Ненчо Стайков Димитров
5 Стелиан Филчев Стилиянов
6 Цветан Рангелов Недялков
7 Красен Методиев Якимов
8 Константин Антонов Парчев
9 Николай Валентинов Георгиев

4. Коалиция НОВА РЕПУБЛИКА
1 Радан Миленов Кънев
2 Калоян Тошков Иванов
3 Явор Георгиев Иванов
4 Светлана Иванова Гроздева
5 Васил Атанасов Иванов
6 Димитър Стоянов Бъчваров
7 Стоян Пламенов Петров
8 Георги Любомиров Цветков
9 Младен Йорданов Станев
10 Цветомир Димитров Петров
11 Борис Илиянов Илиев-Касиков

5.КП „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)“
1. Александър Трифонов Томов
2. Любен Иванов Чаталов
3. Наталия Иванова Христофорова
4. Людмил Димитров Станчев
5. Марин Нинов Генов
6. Елена Атанасова Димитрова
7. Красимир Тодоров Куртев
8. Калоян Ботев Ботев
9. Кристина Бориславова Йорданова
10. Джулия Стоянова Рангелова
11. Боряна Иванова Янкулова
12. Станислав Владимиров Гочев
13. Петрин Емилов Минев

6.ПП „ВОЛЯ”
1 Веселин Найденов Марешки
2 Андон Димов Дончев
3 Дилбер Ахмедова Вейсалова
4 Валентина Илиева Банчева
5 Диана Иванова Марешка
6 Симеон Георгиев Найденов
7 Евгения Михайлова Димова
8 Николай Павлов Почеканов
9 Трифон Христов Трифонов
10 Росица Георгиева Атанасова
11 Веселин Йорданов Божков
12 Йонка Цветанова Велковска-Георгиева
13 Елена Владимирова Ангелинина
14 Митко Василев Иванов
15 Светлозар Иванов Чорбаджиев
16 Виржиния Николова Живкова
17 Дияна Михайлова Димитрова
18 Ваня Иванова Илчева
19 Анита Любенова Копоева

7. ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР"-БДЦ
1 Николай Николаев Аргиров

8. Коалиция „АБВ – Движение 21“
1 Татяна Дончева Тотева
2 Георги Недков Кючуков
3 Диян Иванов Дойчев
4 Любомир Господинов Господинов
5 Владимир Боянов Върбанов
6 Веселина Стоянова Торбарова
7 Венко Стоянов Вълчев
8 Силвия Мариянова Димитрова
9 Боян Петров Боянов
10 Румен Димитров Добрев
11 Павел Павлов Николов
12 Ивайло Денков Гидиков
13 Свилен Александров Георгиев
14 Красимира Недялкова Кючукова
15 Тихомир Огнянов Савов
16 Елка Христова Михайлова
17 Николай Йорданов Йорданов
18 Юлия Тотева Малешкова
19 Красимир Янев Куцаров
20 Калоян Николаев Стефанов
21 Даниел Петков Димитров
22 Светлозар Стоянов Златев

9.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
1 Ерджан Себайтин Ебатин
2 Сали Мехмедов Табаков
3 Мерткан Аптулов Ибрямов
4 Хюсни Осман Адем
5 Айдън Мустафа Байрам
6 Васил Георгиев Алексиев
7 Неджиб Ремзиев Неджибов
8 Семиха Халил Насуф
9 Джемил Мехмед Юсеин - ЗАЛИЧЕН ОТ ЛИСТАТА
10 Тургут Исмет Мехмед
11 Марияна Лилиянова Стоянова
12 Али Бекиров Хасанов
13 Хабил Билгинов Хабилов
14 Мехмед Хасанов Хасанов
15 Гюнай Салимов Кадиров
16 Алеко Тодоров Атанасов
17 Нурай Ахмед Басри
18 Румен Николаев Иванов
19 Зюляй Сезгин Фикри
20 Месут Ердинч Рушид
21 Сали Мустафа Исеин
22 Халил Рахим Халил
23 Мустафа Мустафа Енвер
24 Февзи Раимов Салиев
25 Евгин Мюрселов Незиров
26 Хълми Сейфиев Белев
27 Сандо Иванов Бянов
28 Хасан Мустафа Мустан

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“
1 Стефан Ламбов Данаилов
2 Анелия Димитрова Клисарова
3 Георги Димитров Андреев
4 Александър Димитров Паунов
5 Десислав Петров Тасков
6 Светлана Иванова Такева
7 Йорданка Василева Юнакова
8 Павел Енев Раличков
9 Надя Кънчева Дюлгерова-Баналиева
10 Людмила Атанасова Петкова
11 Пламен Георгиев Стоянов
12 Милена Иванова Драгнева
13 Руслан Владков Влаев
14 Апостол Иванов Димитров
15 Иво Райчов Гочев
16 Ирена Андреева Георгиева
17 Милен Банков Гочев
18 Мая Иванова Раданова-Кръстева
19 Николай Филев Джагаров
20 Десислава Петрова Калоянова-Маринова
21 Януарий Марков Вичев
22 Иван Димов Иванов
23 Иван Русев Русев
24 Иво Николов Стамболийски
25 Елина Георгиева Димитрова
26 Валентин Стоянов Вълчев

11.ПП „Герб“
1. Лиляна Павлова Николова
2. Таня Тодорова Петрова
3. Павел Алексеев Христов
4. Красен Кирилов Кралев
5. Стоян Христов Пасев
6. Нели Рускова Петрова
7. Емилия Веселинова Станева-Милкова
8. Владимир Славчев Вълев
9. Руслан Здравков Тошев
10. Лидия Велик Маринова
11. Даниела Йорданова Панайотова
12. Йордан Александров Павлов
13. Борислав Пламенов Нанков
14. Димо Владимиров Димов
15. Калин Светославов Калевски
16. Николай Стоянов Малев
17. Красимир Николов Гърдев
18. Живко Марков Петров
19. Димитър Стоянов Тодоров
20. Веселин Светлинов Цонев
21. Димитър Ефтимов Анастасов
22. Георги Димитров Колев
23. Георги Маринов Георгиев
24. Пламена Апостолова Василареас
25. Маргарита Петрова Калчева-Шабанова
26. Бранимир Георгиев Георгиев
27. Пейчо Иванов Бюлбюлев
28. Димитрина Петрова Петрова
29. Станислав Димитров Йорданов
30. Николай Иванов Бежанов

12.ПП „Партия на Зелените“
1.Иван Калчев Иванов
2.Йорданка Стойкова Калчева
3.Петър Иванов Петров

13.Коалиция „Обединение ДОСТ“
1 Венцислав Йорданов Каймаканов
2 Халил Ахмед Юмер
3 Севинч Саидова Хасанова
4Ашкън Исмет Якуб
5
6 Зелиха Мухаремова Исаева - ЗАЛИЧЕНА ОТ ЛИСТАТА
7 Реджеб Митхат Реджеб
8 Динчар Бейджит Хюсеин
9 Джемал Мустафа Джемал

14.ПП "Възраждане" 
1. Костадин Тодоров Костадинов
2. Цончо Томов Ганев
3. Валентина Кирилова Иванова
4. Николай Красимиров Мирев
5. Мирослав Драгнев Тодоров

16.Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“
1 Антоанета Димитрова Цонева
2 Славена Лазарова Панайотова
3 Вера Димитрова Асенова
4 Илиян Иванов Илиев
5 Мартен Мартинов Демирев
6 Цанко Руменов Арабаджиев
7 Луиза Красимирова Григорова
8 Емилия Боянова Балчева
9 Нелко Георгиев Начев
10 Милен Николаев Славов
11 Катюша Димитрова Тунева- Банкова
12 Йордан Панайотов Филчев
13 Жени Димитрова Калчева
14 Николай Николаев Рачински

17.Коалиция„ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“ 
1. Валентин Кирилов Касабов
2. Николай Веселинов Александров
3. Иво Колев Пазарджиев
4. Георги Александров Александров
5. Цветомир Красимиров Грънчаров
6. Живко Николаев Костадинов
7. Стелян Христов Любославов
8. Живка Койчева Костова
9. Петър Йотов Николов
10. Татяна Петрова Димитрова
11. Димитър Красимиров Минчев
12. Йордан Райков Йорданов
13. Добри Добрев Добрев
14. Даниела Михайлова Николова
15. Даниела Димитрова Панова – Пенкова

18.Коалиция „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“
1. Найден Тодев Найденов
2. Нейчо Стоянов Нейчев
3. Янко Илиев Стоянов
4. Арменак Аванец Хатинян
5. Антон Великов Антонов
6. Иво Великов Иванов
7. Милчо Георгиев Михайлов
8. Мария Петрова Стоименова
9. Данаил Желязков Иванов
10. Милен Василев Събев
11. Димитър Николов Латровалиев
12. Музафер Джевдедова Шабанова

19. ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“
1 Лъчезар Йорданов Иванов
2 Надка Данчева Йонова
3 Борис Иванов Калайджиев
4 Стоян Денев Стоянов
5 Костадин Ангелов Костадинов
6 Мая Димитрова Стефанова
7 Диян Радев Радев
8 Емилия Асенова Кирова
9 Тодор Жеков Тодоров
10 Тодорка Николаева Вучкович
11 Даниел Атанасов Тенев
12 Петя Минчева Баракова
13 Боян Росенов Боянов
14 Звездалина Стоянова Боева
15 Жечо Иванов Желев
16 Надежда Димчева Ласкова
17 Николай Христов Иванов

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Пламен Любомиров Вукадинов
2. Борян Желязов Дончев
3. Светозар Маринов Иванов
4. Янчо Янчов Таков

21. Коалиция РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-ГЛАС НАРОДЕН
1 Найден Маринов Зеленогорски
2 Светослав Емилов Витков
3 Михаил Костов Парталозов
4 Желез Николов Железов
5 Боян Димитров Керемидчиев
6 Станислава Димитрова Станева
7 Мария Иванова Донева-Цветкова
8 Теменужка Христова Петрова
9 Антон Йорданов Тонев
10 Ефтим Василев Вълчев
11 Камен Красимиров Харизанов
12 Боян Асенов Георгиев
13 Албена Кръстева Димова
14 Кирил Георгиев Георгиев
15 Юлиян Иванов Стоянов
16 Ванилин Гавраилов Гавраилов
17 Георги Иванов Дяков
18 Станислав Фердинандов Димитров
19 Валентин Петров Станев

Независим кандидат за изборите за народни представители

Красимир Жейнов - номер 22 в бюлетината

Росица Йорданова - номер 23 в бюлетината

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !