Христо Иванов и Корнелия Нинова са депутати от София, а Мая Манолова - от Благоевград (пълен списък)

OFFNews Последна промяна на 16 юли 2021 в 21:30 8497 0

Централната избирателна комисия публикува списъка на всички нови депутати, които влизат в следващото 46-о Народно събрание. В новия списък са отразени желанията на кандидатите, които са се явили от два многомандатни избирателни райони, и депутатите, които влизат на тяхно място от МИР-овете, от които са се отказали. 

Сред кандидатите за народни представители от два района са Корнелия Нинова (влиза от 25 МИР София), Десислава Атанасова (влиза от 19 МИР Русе), Костадин Ангелов (влиза от 4 МИР Велико Търново), Красен Кралев (влиза от 19 МИР Русе), Красимир Вълчев (влиза от 27 МИР Стара Загора), Йордан Цонев (влиза от 13 МИР Пазарджик), Мустафа Карадайъ (влиза от 30 МИР Шумен), Халил Летифов (влиза от 1 МИР Благоевград), Мая Манолова-Найденова (влиза от 1 МИР Благоевград), Николай Хаджигенов (влиза от 25 МИР София), Андрей Чорбанов (влиза от 24 МИР София), Васил Георгиев (влиза от 19 МИР Русе), Виктория Василева (влиза от 10 МИР Кюстендил), Георги Георгиев (влиза от 6 МИР Враца), Златомира Карагеоргиева-Мострова (влиза от 2 МИР Бургас), Ива Йорданова-Рупчева (влиза от 24 МИР София), Ивайло Вълчев (влиза от 2 МИР Бургас), Ивайло Христов (влиза от 8 МИР Добрич), Иван Кючуков (влиза от 24 МИР София), Любомир Каримански (влиза от 11 МИР Ловеч), Мика Зайкова (влиза от 22 МИР Смолян), Силви Петров (влиза от 29 МИР Хасково), Станислав Балабанов (влиза от 13 МИР Хасково), Тошко Йорданов Хаджитодоров (влиза от 16 МИР Пловдив), Филип Станев (влиза от 25 МИР София), Александър Симидчиев (влиза от 26 МИР София), Антоанета Цонева (влиза от 23 МИР София), Христо Иванов (влиза от 24 МИР София).

След направените корекции пълният списък изглежда така:

Първи изборен район - Благоевградски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Георги Георгиев Михайлов

ГЕРБ-СДС

Росен Димитров Желязков

Стефан Апостолов Апостолов

Георги Запрев Динев

Движение за права и свободи - ДПС

Халил Реджепов Летифов

Елхан Мехмедов Кълков

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Мая Божидарова Манолова-Найденова

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Захаринин Попов

Христо Валериев Гушков

Анита Петрова Коцелова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Иван Йорданов Димитров

Втори изборен район - Бургаски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петър Георгиев Кънев

Тодор Байчев Байчев

ГЕРБ-СДС

Любен Любенов Дилов

Жечо Дончев Станков

Деница Пламенова Николова

Галя Стоянова Желязкова

Движение за права и свободи - ДПС

Севим Исмаил Али

Ешереф Кязим Ешереф

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Живко Иванов Табаков

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Ванев Вълчев

Християна Анастасова Тодорова

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Ивайло Николаев Мирчев

Димитър Георгиев Найденов

Трети изборен район - Варненски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Борислав Гуцанов Гуцанов

Филчо Кръстев Филев

ГЕРБ-СДС

Мартин Петров Андонов

Юлиян Белчев Станев

Славена Димитрова Точева

Павел Алексеев Христов

Лидия Велик Маринова

Движение за права и свободи - ДПС

Ерджан Себайтин Ебатин

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Татяна Дончева Тотева

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Кирил Сашев Симеонов

Галина Иванчева Димитрова

Ивайло Красимиров Кожухаров

Александър Благовестов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Стоян Александров Михалев

Стела Димитрова Николова

Четвърти изборен район - Великотърновски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Явор Руменов Божанков

Румен Стефанов Павлов

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Димитър Стойков Николов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Силвия Маринова Николов

Момчил Кунчев Иванов

Христо Михайлов Дочев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Калоян Милков Янков

Пети изборен район - Видински

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Филип Стефанов Попов

Росица Любенова Кирова

Движение за права и свободи - ДПС

Станислав Димитров Анастасов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иво Георгиев Атанасов

Шести изборен район - Врачански

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Александър Тихомиров Симов

ГЕРБ-СДС

Петя Цветанова Аврамова

Красен Георгиев Кръстев

Движение за права и свободи - ДПС

Цветан Иванов Енчев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Станчев Георгиев

Иван Василев Хиновски

Седми изборен район - Габровски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Крум Георгиев Дончев

ГЕРБ-СДС

Томислав Пейков Дончев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Деляна Валериева Пешева

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Ивелин Стоянов Стоянов

Осми изборен район - Добрички

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Иванов Данчев

ГЕРБ-СДС

Деница Евгениева Сачева

Движение за права и свободи - ДПС

Хасан Ахмед Адемов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Дилян Господинов Господинов

Ивайло Христов Христов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Албена Симеонова Върбанова

Девети изборен район - Кърджалийски

Движение за права и свободи - ДПС

Павлин Павлов Кръстев

Мукаддес Юсуф Налбант

Байрам Юзкан Байрам

Адлен Шукри Шевкед

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Милчев Чепишев

Десети изборен район - Кюстендилски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Бойко Любомиров Клечков

ГЕРБ-СДС

Христо Богомилов Терзийски

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Галина Иванова Таваличка - Георгиева

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Десети изборен район - Кюстендилски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Бойко Любомиров Клечков

ГЕРБ-СДС

Христо Богомилов Терзийски

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Единадесети изборен район - Ловешки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Ирена Тодорова Анастасова

ГЕРБ-СДС

Николай Нанков Нанков

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Любомир Антонов Каримански

Катерина Георгиева Ряхова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Свилен Цонев Андреев

Дванадесети изборен район - Монтана

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Атанас Петров Костадинов

ГЕРБ-СДС

Ирена Методиева Димова

Движение за права и свободи - ДПС

Димитър Иванов Аврамов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Пламен Николаев Абровски

Десислава Цветанова Цонева

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Драгомир Велков Стойнев

Петя Николаева Цанкова

ГЕРБ-СДС

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

Стефан Неделчев Мирев

Димитър Иванов Гечев

Движение за права и свободи - ДПС

Йордан Кирилов Цонев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Светослав Георгиев Георгиев

Любомир Антонов Каримански

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Александра Красимирова Стерков

Четиринадесети изборен район - Пернишки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Стоян Михайлов Мирчев

ГЕРБ-СДС

Кирил Миланов Ананиев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Петя Божидарова Димитрова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Зорница Велинова Стратиева

Петнадесети изборен район - Плевенски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Румен Василев Гечев

Стефан Иванов Бурджев

ГЕРБ-СДС

Валери Пламенов Лачовски

Александър Богданов Николов

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Юлиян Милчев Ненчев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Радостин Петев Василев

Александър Атанасов Александров

Александър Велиславов Тодоров

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Найден Маринов Зеленогорски

Шестнадесети изборен район - Пловдив

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иво Ангелов Христов

ГЕРБ-СДС

Иван Борисов Тотев

Радомир Петров Чолаков

Пенчо Малинов Малинов

Движение за права и свободи - ДПС

Танер Мехмед Али

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Мария Василева Капон

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Димитър Стоянов Гърдев

Антоанета Андонова Стефанова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Манол Костадинов Пейков

Ивайло Пеев Старибратов

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Манол Трифонов Генов

Веска Маринова Ненчева

ГЕРБ-СДС

Дани Стефанова Каназирева

Димитър Йорданов Янев

Младен Николов Шишков

Движение за права и свободи - ДПС

Рамадан Байрам Аталай

ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Румен Маринов Йончев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Танер Кадир Тюркоглу

Васил Димитров Апостолов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Велизар Матеев Шаламанов

Осемнадесети изборен район - Разградски

ГЕРБ-СДС

Гюнай Хюсмен Хюсмен

Движение за права и свободи - ДПС

Ахмед Реджебов Ахмедов

Ихсан Халил Хаккъ

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Алпер Азизов Мурадов

Деветнадесети изборен район - Русенски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Крум Костадинов Зарков

ГЕРБ-СДС

Красен Кирилов Кралев

Десислава Вълчева Атанасова

Движение за права и свободи - ДПС

Бюрхан Илиязов Абазов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Светлин Костов Стоянов

Васил Йорданов Георгиев

Билян Боримиров Кършовски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Стефан Любомиров Тафров

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови