Българският енергиен холдинг не прие оставката на шефа на Националната електрическа компания Петър Илиев.
"На свое заседание, проведено на 26.06.2018 год., Съветът на директорите на „Български Енергиен Холдинг“ ЕАД не прие подаденото от Петър Илиев заявление от 19.06.2019 г. за освобождаването му от длъжност като изпълнителен директор на „Национална Електрическа Компания“ ЕАД" - гласи днешното прессъобщение от едно изречение на БЕХ.
Преди 7 дни, на 19 юни, Петър Илиев сам депозира оставката си в БЕХ, като не бяха посочени причините за нея.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел