Телекомукациите в центъра на София аварираха. В идеалния център на столицата, където са разположени почти всички правителствени сгради и държавната администрация, няма интернет, съобщи БГНЕС.
Авария в шахта на ул. "ген. Йосиф В. Гурко" е причина да няма връзка с глобалната мрежа, предоставяна на един от трите големи комуникационни доставчици на българския пазар.
На място има екипи на полицията и на пожарната. В няколко обекта в района няма и електричество.
"В момента има затруднение с услугата на посочения адрес. Работим по неговото отстраняване", се казва в съобщение на А1. Телекомът посочва време за отстраняване на проблема 17:48 часа днес, 14 януари.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол