Илиана Раева заведе ансамбъла при Плевнелиев

OFFNEWS 29 ноември 2016 в 01:23 8026 0
Илиана Раева заведе ансамбъла при Плевнелиев

Президентът на българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева заведе момичетата от ансамбъла на посещение при президента Росен Плевнелиев.

Това стана ясно от качени от в профила на Раева кадри - един пред сградата на президенството и втори отвътре. На срещата присъстваха Ренета Камберова, Любомира Казанова, Християна Тодорова и Михаела Маевска. Цветелина Стоянова е на ваканция в Мексико и пропусна визитата.

Президентът беше в Рио по време на олимпиадата и гледа наживо изпълненията на грациите ни, които стигнаха до бронзовите медали в последния ден на олимпиадата.

Грациите ни бяха част от поканените на неформална среща на чаша вино във връзка с приноса им за осъществяването на благотворителните инициативи "Българската Коледа" и "Подкрепи една мечта".

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    ДА ПОГОВОРИМ ЗА ПАРИ: Тръмп и митата: Как промениха световната икономика? (епизод 3)