МВР ще строи нова сграда с пари, дарени от американското правителство. Това предвижда меморандум между САЩ и България, който ще бъде одобрен на утрешното заседание на кабинета. Споразумението ще регламентира помощта на американското правителство за българските структури за борба с организираната престъпност, гласи информация от правителствената пресслужба.
По същество, американското посолство в София ще финансира изграждането на надстройка върху покрит паркинг към централата на ГД „Борба с организираната престъпност” на бул. „Цариградско шосе" в столицата.
Собствеността върху изградения обект ще е на българската държава.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари