Рекорден студ в пет града отчете тази нощ Националният институт по метеорология и хидрология при БАН.
Отрицателните температурни рекорди са регистрирани в София, Пловдив, Пазарджик, Видин и Ахтопол.
В София през нощта са отчетени 0,9 градуса. Най-ниската отчетена до този момент температура на същата дата е била 1 градус.
Във Видин термометрите са отчели – 0.6 градуса, като на тази дата най-ниската температура е била 0.5 градуса.
В Пловдив са отчетени - 2.2 градуса, като най-ниската температура е била 1.7 градуса.
В Пазарджик са отчетени -0.2 градуса, като рекордът до момента е бил 0.1 градус.
В Ахтопол са отчетени 4.4 градуса, като най-ниската измерена температура на тази дата е била 5.4 градуса.
До края на седмицата температурите ще се повишат. Във вторник и сряда максималните температури ще са 20 градуса, минималните също ще се повишават. Прогнозата на БАН за събота е 23 градуса максимална температура.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.10 2013 в 12:03
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие