Депутатът от "Атака" и бивш кандидат-кмет за София Николай Пехливанов си извади рамото, докато кара ски на Банско.
Пехливанов паднал от ските в зимния курорт преди месец. Народният представител, който наскоро стана баща за втори път, бил на почивка при възникването на инцидента, приковал го към леглото за известно време. Заради превързаната си и обездвижена лява ръка нямало как идва на работа и затова си взел болнични.
Бившият директор на Природен парк "Витоша" Тома Белев коментира случилото се с "В Банско е така" чрез профила си във Фейсбук.
Отсъствието на Пехливанов от Народното събрание породи слух, че той е поредният депутат, който е напуснал парламентарната група на “Атака”. Оказва се обаче, че към момента той няма намерение да напуска групата на Волен Сидеров.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец